Kłucie wokół serca, zimne dłonie i drętwienie kończyn

witam mam 27 lat wczoraj leżąc wieczorem w łóżku zaczeło mnie kłuć koło serca ból nie był mocny i ktrótkotrwały potem zaczeło mi być bardzo zimno a rękę lewą miałam taką zimną jakbym ją w lodzie trzymała w nocy znów się obudziłam z krótkim kłuciem a dziś czuję się tak dziwnie tak jakby mi lekka ręka drętwiała czy to wskazuje że serce jest chore czy bardziej kręgosłup ponieważ boli mnie cały czas górna część proszę o jak najszybszą odpowiedź

Żeby postawić diagnozę należy znać dokładnie objawy i zbadać pacjenta. Proszę zgłosić się do lekarza.
Na podstawie tych kilku słów, które Pani napisała diagnozować może tylko wróżka.