Kłucie z lewej strony pod żebrami i mdłości

Od dawna kłuje mnie z lewej strony pod żebrami,miałem gastroskopię ,klonoskopię trzy lata temu i nic te badania nie wykazały.Gastroskopia dwa tygodnie temu stwierdzono jedynie rozpoznano duodenopatiaę -opuszka dwunastnicy obrzęknięta na szczytach fałdów.Ból nie jest ostry raz jest raz nie ma go.Czasami boli mnie jak się schylam,miałem robione usg brzuch kiedyś gdy mnie bolało nic nie wykazała,badania trzustkowe z krwi i moczu,nic.Mam takie mdłości od jakiegoś czasu przechodzą po ranigaście

Witam,
jeżeli nudności ustępują po przyjęciu rantitydyny, mogą być związane z chorobą żołądka/dwunastnicy (stan zapalny błony śluzowej)
Możliwe też pochodzenia dolegliwości z torbieli trzustki.
Proponuję na początek przyjmować omeprazol 20mg 1x1tabl. przez 14 dni rano na czczo 20 min przed posiłkiem, aby sprawdzić czy dolegliwości ustąpią.