Ból po lewej stronie pod żebrami u 37-latka

Witam.Od dawna kłuje mnie z lewej strony pod żebrami,miałem gastroskopię ,klonoskopię trzy lata temu i nic te badania nie wykazały.Gastroskopia dwa tygodnie temu stwierdzono jedynie rozpoznano duodenopatiaę -opuszka dwunastnicy obrzęknięta na szczytach fałdów.Ból nie jest ostry raz jest raz nie ma go.Czasami boli mnie jak się schylam,miałem robione usg brzuch kiedyś gdy mnie bolało nic nie wykazała,badania trzustkowe z krwi i moczu,nic.Mam od jakiegoś czasu ochotę na słodkie po jedzeniu.

Witam. Niestety trudno jednoznacznie określić przyczynę dolegliwości bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. Być może związane są one z tzw. kolką śledzionową, pojawiającą się głównie po wysiłku fizycznym.