Kłujący ból w klatce piersiowej w okolicy serca

witam muj problem polega na tym ze bardzo mocno kuje boli w klace piersiowej w okolicach serca mrowieja mi nogi lewa renka juz nie moge wytrzymac z tym kluciem dodam ze ostatni serce chwilami mi bije ok 130 uderzen na minute lekarz twierdzi ze wszystko dobrze dodam ze mam przepukline dyskow kregoslupa powiekszone 7mm naj gorsze to ze najczesciej dopada mnie to w nocy i nie idzie odychac prosze o porady dzienkoje

Witam,

A jak wyglądają Pana pozostałe wyniki? Gdzie zlokalizowana jest dyskopatia? Czasami dyskopatia w odcinku piersiowym powoduje dolegliwości mylone z bólami trzewnymi. proponuję skonsultować się z innym lekarzem i rozszerzyć diagnostykę. Spoczynkowa czynność serca na poziomie 130 HR nie jest prawidłowa.