Przejściowy ból w klatce piersiowej

od paru miesiecy odczuwam przejsciowy bul w klace piersiowej oras bul rak czy to obiawy jakiejs choroby

Ból który pani odczuwa może być objawem różnych chorób, mogą to być bóle spowodowane dyskopatią, mogą to być tez bóle o kardiogennym podłożu. Proszę skontaktować się z lekarzem POZ który będzie mógł Panią zbadać i zadecydować o dalszej diagnostyce / leczeniu.