Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 2 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Kołatanie serca, ból w klatce piersiowej i szorstka skóra po rozpoczęciu suplementacji witaminy D

dobry wiecz�r 3 miesi�ce cemu mia�am niedob�r witaminy D3 wynik 5 a norma od 30-100. Od 2 miesi�cy bior� krople vigantol po 10 szt. teraz zaczyna mi si� ko�atanie serca, b�l w klatcea sk�ra staje si� jaka� chropowata czy te objawy maj� co� wsp�lnego z t� witamin�? Bior� te� Arechine
KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu

Dolegliwości w górach

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
W przypadku uczucia kołatania serca oraz bólu w klp wskazana jest niezwłoczna wizyta u lekarza.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy