Kołatanie serca, bóle w klatce piersiowej, duszności, zawroty głowy

Witam. Od dłuższego czasu mam następujące objawy: kołatanie serca, bóle w klatce piersiowej, duszności, zawroty głowy, lęk, mrowienie w stopach i dłoniach, uderzenie ciśnienia. 6 m-cy temu przeszłam zabieg ablacji serca. Po tym zabiegu zrobiłam mnóstwo badań, które nic nie wykazały. Lekarz twierdzi, że jest wszystko ok. Mam takie tygodnie, że czuję się bardzo dobrze i myślę, że to już nie wróci ale wraca. I kolejny tydzień mam już złe samopoczucie. Kto mógłby postawić właściwą diagnozę?

Proponuję udać się na konsultację do psychiatry. Specjalista po dokładnym przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego będzie mógł postawić diagnozę i jeśli potrzeba dobrać odpowiednie postępowanie. Oceni też nasilenie Pani objawów i zdecyduje, jeśli będzie taka potrzeba, o zastosowaniu farmakoterapii, psychoterapii lub obu metod łącznie.