Duszności, zawroty głowy i drżenie ciała po masturbacji

Witam. Mam 18 lat i mam takie zasadnicze pytanie: W nocy z niedzieli na poniedziałek podczas masturbacji i orgazmu znacznie przyśpieszyło mi bicie serca, zdenerwowałem się; miałem problem z oddechem, kręciło mi się w głowie i cały się trząsłem. Bicie serca trwało jakieś 20 minut. Następnego dnia miałem problemy z większym nabieraniem powietrza, a w nocy trzęsły mi się nogi. Byłem u lekarza; powiedział, że spowodowane to może być Wirusem lub moim sportem; Piłką Nożną, a zarazem utratą potasu.

Proponuję udać się na konsultację do psychiatry. Specjalista po dokładnym przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego będzie mógł postawić diagnozę i dobrać odpowiednie postępowanie. Oceni też nasilenie objawów i zdecyduje, jeśli będzie taka potrzeba, o zastosowaniu farmakoterapii, psychoterapii lub obu metod łącznie.