Osłabienie, dreszcze i zawroty głowy

Witam. Jestem kobietą, mam 23 lata. Od pewnego czasu często pojawia się u mnie sytuacja zasłabnięcia, a przy tym zawrót i ból głowy, dreszcze, przyśpieszony oddech i trzęsące się całe ciało. TK głowy wykazała jedynie: "Asymetria szerokości tt. mózgu przednich w odcinkach A1 (wąska po stronie lewej)" co to może oznaczać?

TK głowy wykazała jedynie: "Asymetria szerokości tt. mózgu przednich w odcinkach A1 (wąska po stronie lewej)" . Moze to być wrodzona asytmetria
Prosze zadbać o regularne posiłki i unikac słodyczy!
Czasem moga to być objawy hipoglikemii reaktywnej : osłabienie, bicie serca i zawroty.