Niepełny oddech, przyspieszone bicie serca i drżenie ciała po przebudzeniu

Dzień dobry, Po przebudzeniu, czy to w nocy, czy też rano mam niepokojące objawy, czuje z jednej strony niepełny oddech, jakby mnie ktoś podduszał, oprócz tego przyspieszone bicie serca oraz mam wrażenie "trzęsienia". Kiedy wstanę gwałtownie mam kłopoty z utrzymaniem równowagi. Objawy te jednak mijają po kilkunastu-kilkudziesięciu minutach od wstania. Oprócz tego mam uczucie spływającej wydzieliny do gardła.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże neurologiczne lub kardiologiczne. Spływająca wydzielina może mieć związek ze stanem zapalnym w obrębie zatok. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wstępnej diagnostyki skieruje do odpowiedniego specjalisty.