Osłabienie i zawroty głowy oraz bóle w klatce piersiowej

Witam. Przez 2 lata borykam sie z pewnym problemem. Otoz zaczyna sie od oslabienia i zawrtow glowy. W zaleznosci od pol godziny do dwoch dochodzi do tego ucisk i bol w klatce piersiowej ktory sie zwieksza gdy jest zimno. Na koncu dochodzi do tego lęk i duszność. Gdy bylam z tym u lekarza zlecil tylko ekg na ktorym bylo wszystko ok i przepisal srodki na uspokojenie.

Jeżeli to napady lęku to proszę udać się do psychiatry.Specjalista po dokładnym przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego będzie mógł postawić diagnozę i dobrać odpowiednie postępowanie. Oceni też nasilenie objawów i zdecyduje, jeśli będzie taka potrzeba, o zastosowaniu farmakoterapii, psychoterapii lub obu metod łącznie.