Zawroty głowy, pieczenie jamy ustnej i klatce piersiowej oraz osłabienie

oo 1,5 roku zle sie czuje mam dziwne zawrty glowy.pieczenie jamy ustnej ,dziwne pieczenie w klatce piersiowej.z sercem ok.rezonans glowy i eeg ok.gastroskopia tez ok,grzyby wjamie ustnej brak , chorob zakaznych brak.kregoslup piersiowy ok.wiekszosc badan ok.a ja dalej mam te objawy oslabienie.tak jak by calyczas lapala mnie grypa .prosila bym o jakiekolwiek naprowadzenie co dalej mam robic?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje prawdopodobieństwo psychogennego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty psychiatry celem diagnostyki.