Co oznacza dyskomfort w klatce piersiowej i ból głowy?

Witam od dwóch dni zle się czułem czulem dyskomfort w klatce piersiowej i ból glowy. Wczoraj poszedłem do oekarza zmierzono mi cisnienie i okazalo sie ze mam podwyżdszone 164/90 . Dostalem lek na obniżenie Cisnienia które spadło do 135/80 leczteraz zle samopoczucie dalej doskwiera i bol glowy ciśnienie mam dzisiaj 125/75 puls okolo 75 . Zrobiono mi jeszcze EKG serca i wyszli bez wiekszych problemów . Czy jest się czym martwić ?? Adam lat32

Witam!
Konieczna konsultacja neurologiczna, TK lub RM głowy, EEG. Najprawdopodobniej opisane dolegliwości mają podłoże nerwicowe i jeżeli neurolog nie znajdzie jakiejś przyczyny należy leczyć nerwicę: leki p/lękowe i psychoterapia.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.