Zawroty głowy, kołatanie serca i osłabienie przy stosowaniu preparatu Triticco

Witam. Zdiagnozowano u mnie epizod depresyjny i nerwicę, od ok 20 dni biorę Triticco (zwiekszam o 1/3 tab co 4 dni) i czuję bardzo zle-straszne zawroty glowy, kołatanie serca, osłabienie, zachwiania równowagi, ogólne rozbicie i co najgorsze to mam napady lękowe a mianowicie irracjonalny lęk, ktory dopada mnie nagle i bez zadnej konkretnej przyczyny, z ktorym sobie nie radze i boję się przez to wyjsc z domu ;( od tyg nie chodze do pracy i sam juz nie wiem co mam robic. Bede wdzieczny za odp.

Witam, czas stabilizowania się tego leku często wynosi ponad 30dni. Każdy reaguje inaczej, proszę skonsultować swój stan z lekarzem psychiatrą, który dobrał dla Pana farmakoterapię. Zachęcam do równoczesnej pracy z psychoterapeutą, daje to znacznie lepszy efekt w radzeniu sobie z objawami o jakich Pan napisał( irracjonalny lęk itp). Pozdrawiam, życząc powodzenia i cierpliwości w pracy z psychologiem.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza