Zespół lękowo-depresyjny a piana w jamie ustnej, chemiczny posmak i samoistne ruchy

Witam mam 37 lat i niedawno stwierdzono u mnie zespół lękowo-depresyjny. Dręczą mnie lęki bóle głowy ,brzucha,drżenie całego ciała.Ostatnio pojawiły się dziwne objawy,które mnie niepokoją tj.piana w jamie ustnej,taki chemiczny posmak.Samoistne ruchy dłoni,stopy czy głowy.Mam przepisany Citronil lecz jeszcze go nie wziełam(lęk przed skutkami ubocznymi leków).Badanie MR głowy i kręgosłupa szyjnego w normie,morfologia w normie,podwyższony dwukrotnie poziom prolaktyny i zmiany zapalne żołądka.Proszę o odpowiedz,wizytę u psychiatry mam dopiero w styczniu

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza