Kołatanie serca po paleniu papierosów u nastolatka

Około 3 tygodnie próbowałem palić papierosy. Po tym czasie uznałem, że to nie dla mnie i odstawiłem je z dnia na dzień. Niestety zauważyłem że kilka razy dziennie łapie mnie coś takiego, że czuję kołatanie serca, duszności itp. Bardzo mnie to zmartwiło ponieważ dotychczas nie miałem żadnych problemów z sercem ani układem oddechowym. Zauważyłem też, że serce bije mi szybciej gdy biorę wdech. Proszę o szybką poradę. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.