Uczucie nierównego bicia serca przy paleniu papierosów

Witam Od tygodnia mam uczucie nierównego bicia serca. Gdy wychodzę na spacer lub wchodzę po schodach czuje,że serce bije mi normalnie a na chwile wyczuwam, że staje ( jest to tylko chwilka ) Wtedy również pojawia się duszność ( jakby coś naciskało na tchawicę). Dodam, że mam 19 lat i palę papierosy. Po zapaleniu papierosa zzauważyłam, że te uczucie jest częstsze i bardziej odczuwalne.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na występowanie zaburzeń rytmu serca. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.