Kołatanie serca przy podejrzeniu nerwicy

Witam...za dużo się na czytałam wszystkiego...mam taki problem ze od rana do południa serce wali mi jak opetane czy ja mam nerwicę? Dzieje się tak od dwóch miesięcy. Odtąd tez biorę tabletki betaserc bo miałam zawroty głowy. ..a może to od tych tabletek tak się dzieje ?

Witam,
najważniejsze w tym przypadku jest wykluczenie wszelkich fizycznych przyczyn pani objawów. Dlatego zanim zacznie się rozważać zaburzenia nerwicowe należy przeprowadzić rzetelne badania lekarskie. Polecam wizytę u lekarza rodzinnego, który skieruje dalej do kardiologia i ewentualnie innych specjalistów/badania. Także z lekarzem najlepiej porozmawiać czy objawy te to mogą być efekty uboczne stosowania leków. Jeśli wykluczy się przyczyny somatyczne to wtedy warto udać się na konsultację do psychoterapeuty.

Pozdrawiam
-Bartosz Piasecki
http://poznacsiebie.pl

Witam,
nie wiemy nic o Pani życiu,więc prosze zwrócić się z problemem do poradni zdrowia psychicznego lub przekazać dolegliwości lekarzowi rodzinnemu i zasugerować ew.skierowanie do psychologa,Niezaleznie od tego lekarz skieruje Panią na podstawowe badania,żeby wykluczyć inny proces chorobowy.
Pozdrawiam serdecznie.