Kolka i problemy z wypróżnianiem u 5-tygodniowego dziecka

Witam, moje dziecko ma 5 tygodni. Od ok 2 tygodni męczy ją kolka. Oprócz tego ma problemy z wypróżnianiem. Wcześniej robiła kupkę niemal po każdym karmieniu. Natomiast od 2 dni próbuje, męczy się, ale nadal nic, pampersy czyste. Proszę o informację jak jej pomóc? Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się z dzieckiem do pediatry. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.