Kolki i zaparcia u 22-miesięcznego dziecka

moje dziecko ma 22 miesiące nadal ma kolki i zaparcia zmiana mleka na bez laktozy nie pomogła zastosowanie się do zaleceń pediatry też nie przyniosły poprawy proszę o rady

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety nie znam dotychczasowego przebiegu leczenia i jakie były zalecenia pediatry. Rownież bez wykonania badania lekarskiego oraz ewentualnych badan dodatkowych nie umiem pomóc. Zalecam dalsza kontrole u lekarza specjalisty gastroenterologii dziecięcej. Pozdrawiam