Koloid w guzku, unaczynienie intensywne obwodowe

Dzień dobry, jestem po badaniu USG, które mówi o tym, że Płyn znajdujący się w guzku nazywa się koloidem. Płyn w strukturach pęcherzykowych także. W opcji Color Doppler wykazano intensywne unaczynienie obwodowe, dodam, iż na lewym płacie nie ma żadnej zmiany. Czy taki opis może mówic o raku złośliwym? Monika

Raczej taki opis wskazuje na zmianę łagodną - typu guzka koloidowego. Dalsze postępowanie głównie zależy od wielkości guzka.

W opisie nie ma mowy o podejrzeniu raka!!! PROSZĘ ZGŁOSIĆ SIĘ DO LEKARZA PROWADZĄCEGO W CELU OMÓWIENIA SZCZEGÓŁOWEGO WYNIKU I USTALENIA EW.DALSZEGO POSTĘPOWANIA!!!!!!! zż