Kolonoskopia i krwawienie podczas oddawania stolca

Pięć dni temu przeszłam kolonoskopię podczas ,której został usunięty polip umiejscowiony w odbytnicy o wielkości 3,5 cm.Podczas zabiegu doszło do krwawienia tętniczego.Użyto 3 klipsów do opanowania krwawienia.Krwawienie ustąpiło,oceniono po wydobyciu polipa hemostazę. Przy oddawaniu stolca od dwóch dni pojawia się niewielka ilość krwi. Czy powinnam mieć powody do niepokoju?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie zglosic się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie mozna określić konieczność dalszego działania/