Tomografia komputerowa 3D
Tomografia to badanie, które może posłużyć wykryciu schorzeń neurologicznych lub laryngologicznych. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat tomografii komputerowej w trójwymiarze.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Aby określić wynik konieczne jest poznanie objawów tzn czy objawy mogą wynikać z "pogrubienia" kompleksu intima-media. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.