Komplikacje po złamaniu kłykcia bocznego kości ramiennej ze zwichnięciem stawu łokciowego

Miesiąc temu zdjęli mi gips, miałam go tygodni. Miałam złamanie kłykcia bocznego kości ramiennej ze zwichnięciem stawu łokciowego. Ręką nie mogę ruszać, ale bardziej co mnie zastanawia to dlaczego po takim czasie mam w łokciu brązową skórę. Kiedy to zejddzie? Siniak raczej to nie jest, gdyż przy dotyku nie boli i nawet nie wygląda jak siniak
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Jeśli nie może Pani ruszać ręką miesiąc po zdjęciu gipsu wskazane jest wykonanie zdjęcie rtg i ocena ortopedyczna pod kątem prawidłowego zrostu kości. Przebarwienia na łokciu najprawdopodobniej jest skutkiem zmian troficznych powstałych na skórze pod wpływem długiego noszenia gipsu.