Kompresyjne złamanie kręgu a całkowita sprawność

27 stycznia doznalam kompresyjnego złamania kręgu th 11,po 3 dobach wypisano mnie do domu z gorsetem juwetta,jedni mówią że jak najwięcej leżeć a inni ze mogę chodzić ale nie wolno siadać,zginac się i niczego nie podnosić,jestem prawie 2 tyg po tym wypadku co mogę tak naprawdę,czy mogę spać na boku. Ból nadal jest dosyć mocny Jak długo dochodzi się do całkowitej sprawnosci? Wykonuje pracę siedzącą 6 godzin,czy nie będzie przeciwskazan do wykonywania tej pracy Z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, powinna Pani podejmować obecnie wysiłek ale umiarkowany i nie powodujący znaczącego bólu. Pracę z czasem będzie można wykonywać. Pozdrawiam