Konflikt matczyno-płodowy

witam bylam w ciazy lekaz stwierdzil u mnie konflikt matczyno plodowy dodan ze mialam przeciwciala odpornodciowe w organizmie moja gr krwi jest dodatnia a meza ujemna i co dalej dziecko gdy sie ur bylo badane i dostalo 10 p.apgar

Lek. Tomasz Budlewski

A która to była ciąża? Czy jakieś poronienia? Czy były podawane immunoglobuliny? Proponuję udać się do lekarza ginekologa, najlepiej prowadzącego ciążę