Konieczność ablacji przy arytmie komorowej

Stwierdzono u mnie arytmie kom. Holter-nabicia3770 i 6000w VII stwierdzono konieczna ablacja.Poprosiłam o przełożenie bo lekarz przepisał mi polfenon 150mg.Po holterze nadbić jest 2455.Też kwalifikacja zabieg.następnego dnia lekarz który miał wykonywac ablację stwierdził żeby poobserwować.Nie bardzo rozumiem czy ilość nadbić ponad dwa tyś się nie kwalifikuje do zabiegu?a moze zabieg w ogóle nie jest mi potrzebny? czy polfenon mnie wyleczy z arytmi?czy jak go odstawie to arytmia powróci? Ewa

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa I postępować zgodnie z jego zaleceniami.