Konieczność pracy po rwie kulszowej

jak to jest? jestem po rwie kulszowej max.182 dni L-4, mam jeszcze stan zapalny stawu biodrowo-krzyżowego/swiezy rezonans/, a zus mnie goni do pracy, twierdzac, ze jestem zdrowa. orzecznik plus komisja 3-osobowa podwazaja wynik badania MR. czyli co w tym układzie? sąd mi tylko pozostał, bo na lekarzy orzecznikow zus nie ma co liczyc. oni już dawno pokończyli medycynę i zapomnieli o bozym swiecie, Hipokratesie, pacjencie...teraz sa urzędnikami zus.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, w tej sytuacji można się jeszcze ubiegać o świadczenie rehabilitacyjne (do roku), jeżeli choroba zdaniem lekarza (neurologa, reumatologa) rokuje możliwość wyleczenia. Przysługuje również Pani możliwość odwołania się od decyzji ZUS.