Świadczenie rehabilitacyjne
Chorowalam maxymalny okres 182dni zlozylam o swiadczenie rehabilitacyjne na rechabilitacje jestem zapisana na 31 marca bylam w zusie u lekarza orzecznika ktory mi odmowil tego swiadczenia odwolam sie od tej decyzji lekarza mam pytanie czy mam jakies szanse na pozytywna decyzje komisji na ktora mam sie stawic i czy powinnam wziasc jakies zaswiadczenie od lekarza ktory mnie leczyl mam rtg kregoslupa karte zapisu na rehagilitacje z zabiegami

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Na podstawie krótkiego opisu trudno określić czy ma Pani szansę na powodzenie odwołania. Z pewnością powinna Pani mieć ze sobą pełną dokumentację medyczną oraz wyniki wszystkich badań.