Konieczność wykonania badań FSH i LH na początku cyklu

Witam. Staram się z mężem zajść w ciążę. Lekarz zalecił mi badanie hormonów i wyszedł mi zły wynik FSH i LH. Wyczytałam w internecie że te hormony bada się na początku cyklu czego lekarz mi nie powiedział. Być może z moimi hormonami jest ok bo zrobiłam badanie w złym czasie i dlatego wynik wyszedł zły. Proszę o radę czy powinnam powtórzyć badanie i czy to prawda że powinno się je robić na początku cyklu?

Wszystkie takie informacje powinien Pani przekazać lekarz prowadzący, który w zależności od tego, co badanie ma wyjaśnić zdecydowałby o terminach.