W którym dniu cyklu powinno wykonać się badania FSH i LH?

Witam. Staram się z mężem zajść w ciążę.Miałam zrobione badania hormonów. FSH i LH wyszło źle. Wyczytałam później w internecie że badanie powinno się robić na początku cyklu czego lekarz mi nie powiedział , więc jeśli badanie zrobiłam w złym czasie to może z moimi hormonami jest ok. Proszę o radę czy powinnam powtórzyć badanie i czy to prawda że powinno się je robić na początku cyklu?

Dla kazdego dnia cyklu sa okreslone normy tych hormonow, wiec mozna je wykonywac roznie i bedzie to dobrze zinterpretowane. Jednak tak , zwykle hormony fsh i lh oznacza sie w 4-5 cyklu.