Konieczność wykonywania morfologii po każdej wizycie u ginekologa

Czy lekarz Ginekolog po każdej wizycie każe wykonać morfologię krwi? Jeżeli tak , to po co?

Renata GrzechociĹska

Zalecić może tylko warto ocenić sens takiego badania. Badania tak wykonuje się u kobiet w ciąży, jeśli występuje niedokrwistość bądź inne zaburzenia. Nie znam Pani wywiadu dlatego trudno odnieść się do postępowania.