Konsekwencje skręconego jajnika

Dzień dobry. Czy mozna chodzic duzo czasu, np. 3 miesiace ze skręconym jajnikiem i miec tylko objawy okresiwego pobilewania podbrzusza, czy jest to raczej niemozliwe? Jakie sa konsekwencje skreconego jajnika?

Piotr Pilarski

Objawem skrętu jest nagły silny ból dlatego jest to mało prawdopodobne. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.