Kontynuowanie dawkowania tabletek antykoncepcyjnych po pominięciu jednej z nich

Witam,Od kilku miesięcy przyjmuję tabletki Novinette, dzisiaj przy przyjmowaniu 18 tabletki zorientowałam się,ze w blistrze jest o jedna za dużo. Problem w tym, że nie pamiętam kiedy ta jedna tabletka została pominięta, prawdopodobnie wczoraj ale niestety zupełnie nie potrafię sobie przypomnieć dokładnie kiedy to nastąpiło, być może wcześniej. Dzisiaj kiedy zorientowałam się, że zapomniałam tej tabletki, przyjęłam 2 jednocześnie i teraz nie wiem jak mam kontynuować dawkowanie? Proszę o pomoc

Witam. W tej sytuacji po zakończeniu opakowania proszę nie robić 7-dniowej przerwy a dodatkowo przez tydzień od całego zajścia stosować dodatkowe metody antykoncepcyjne.