Korekta nosa kwasem hialuronowym w Warszawie

Gdzie w woj. mazowieckim (najlepiej w Warszawie) można wykonać małą korektę nosa kwasem hialuronowym w rozsądnej cenie? Niektóre propozycje gabinetów opiewają na kwoty 2000-2500 zł, co jest moim zdaniem kwotą niezwykle wysoką jak na ten zabieg

zapraszam na konsultację składową ceny zabiegu są między innymi umiejętności operatora, i np preparat użyty do zabiegu, gdzieś muszą być oszczędności, tani zabieg efekt może być daleki od oczekiwań np. będą konieczne poprawki. Kierujmy się wyborem specjalisty a nie niską ceną. Trzeba sobie zadać pytanie czy stać nas na niepewny wynik