Kręcenie w głowie, mdłości i otępienie podczas korzystania z komputera

Witam. Od jakiegoś czasu siedząć przy komputerze łapią mnie dziwne ataki. Kręci mi się w głowie,słysze jakieś dzwięki nie wiem czy to sen czy jawa jak juz przestanie po kilu sekundach to mam mdłości i kręci mi sie w głowie czuje sie otępiały. Głupio mi isc z tym do lekarza ale to zdarza się co raz częsciej.
ponad rok temu

Witam serdecznie. Przede wszystkim nie powinno być Panu głupio iść do lekarza. Niestety w ramach porady internetowej nie jesteśmy w stanie ustalić przyczyny Pańskiego samopoczucia. Dolegliwości o których Pan pisze wymagają pogłębienia diagnostyki. Mogą one wynikać z chorób ucha wewnętrznego lub ośrodkowego układu nerwowego. Myślę że powinien Pan w pierwszej kolejności wybrać się do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, który zdecyduje o dalszym postępowaniu.