Krew w 17. dniu cyklu

Witam mam pytanie. Moja miesiączka pojawiła się w terminie jednak była mniej obfita od poprzednich. Zawsze miałam bardzo obfite miesiączaki, 1-2 dzień . Teraz tak nie było, jednak nie było to też plamienie - zbyt dużo krwi by móc nazwać to plamieniem. Okres 'skończył się' po 5-6 dniach jednak dzisiaj jest 17 dzień a ja gdy sprawdzałam pochwę palcem miałam na nim krew. O co może chodzić? :(

witam,
jednorazowe zaburzenia miesiączkowania stanowią podstawę do dalszej obserwacji cyklu - nie da się ustalić przyczyny.
Czy ciążę Pani wykluczyła? Infekcje pochwy, upławy? PRL jest w normie?