Krew w kale po radioterapii szyjki macicy

Przerażenie stres. Jestem po radioterapii szyjki macicy w 2012r. Niemal rok odczuwałam kosewkencje w postaci biegunek,bólów brzucha.Typowe powikłania pózne.W listopadzie 2013r. zauwazyłam jasną krew po wyrpóżnieniu.Byłam u lekarza POZ.Dał skierowanie na badanie kału ale nie na krew ale bakterie. Obecnie wczoraj miałam drugi taki icydent. Zrobiłam test w pracowni i wynik jest dodatni. Mam również wirusowe zapalenie watroby typu C. HCV mam dodatni. Co robic.

Witaj! Wprawdzie nie jest to moja działka,proszę znaleźć w swoim miejscu zamieszkania dobrego specjalistę od gastroenterologii i pokazać wyniki jakie pani zrobiła, Następnie proszę poszukać psychologa zajmującego się terapią związaną z onkologią lub terapeutę RTZ- Racjonalna Terapia Zachowania , który popracuje z panią . Pozdrawiam