Krew w moczu a dwa okresy w miesiącu

Dzien dobry Ja mam taki problem ze nie dawno robilam badania krwi i wyszlo ze mam duzo krwi w moczu i p.doktor zdziwiona ze nie narzekam na zadne bole... A w tym miesiacu dostalam dwa razy okres raz na jakims poczatku miesiaca ale bardzo silny bol brzucha mialam ale miesiaczka normalna a wczoraj nagle dostalam i to dosc obfity okres z wielkimi skrzepami i co 40min musze zmieniac podpaske wraz z tamponem i tak juz drugi dzien co 30-40 min do wc chodze bo tak to przemokne...  w pracy czulam ze mam goraczke i wogole slabo sie czulam myslalam ze zemdleje I na poczatku lipca mialam robione usg ze wzgledu na ta krew w moczu i okazalo sie ze mam bardzo malutka nerke prawa i watpi ze ona wogole funkcjonuje... Czy to moze byc z tego tak obfity okres czy moze byc inny powod i powinnam odrazu sie zglosic do lekarza czy nie mam sie czego obawiac za odp dziekuje :-)

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. co do krwi w moczu Sądzę że konieczna jest konsultacja nefrologiczna