Krew w stolcu u 22-latki

Witam ! Jestem zaniepokojona, ponieważ od jakiegoś czasu zauważyłam krew w swoim stolcu, czasem była to niewielka ilość widoczna na papierze toaletowym, jednak dwa razy zdarzyła się sytuacja, kiedy było to dość obfite krwawienie. Mam 22 lata i nie mam żadnych większych problemów ze zdrowiem (przynajmniej tak wydaje się mi i lekarzom badającym mnie dotychczas). Czego może być to objawem ? Jak mogę to sprawdzić ?

Aleksander Ropielewski

Zwykle w tak młodym wieku krwawienie z odbytu ma przycyznę w hemoroidach, polipie odbytnicy lub uchyłkach esicy. Konieczny jest kontakt z lekarzem, żeby ustalić przycyznę dolegliwości i wdrożyć odpowiednie leczenie.