Krew z odbytu w określonych porach roku

Witam Mam taki problem, w jesieni i zimie mam problem z odbytem, bo oddaniu kału leci krew i raz czuje pieczenie a raz nie piecze a wiosną i latem wszystko jest w porządku. Co to mogło by być i co można na to zastosować? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Konieczne jest wykonanie badania lekarskiego, które określić prawdopodobną przyczynę. Na podstawie samego opisu nie można tego stwierdzić.