Krostki i zgrubienia na żołędzi penisa

Dzień Dobry mam oto takie pytanie na moim prnąciu czy członku jak się sciągnie skórkę na pogrubieniu pojawiają się małe krosty nie boli mnie ani nie piecze tylko tylko tak nie ladnie wygląda może da się wytłumaczyć od czego te krosty czy od braku higieni czy od podniecenia i masurbacji i wytrysku i braku higieny intymnej .:)

Witam! Opisane zmiany to najprawdopodobniej grudki perliste pojawiające się u niektórych mężczyzn fizjologicznie w ciągu życia. Nie są to zmiany zaraźliwe ani chorobotwórcze.