Krostki na ciele 5,5-rocznego dziecka

witam mam pytanie moja corka ma 5,5 roku jest dziewczynka . na kolanie i na brzuszku oran na ranieniu pojawily jej sie chrostki w kolorze czerwonym . i one rosly z dnia na dzien poszlismy do lekarza i powiedzial on ze to jest grzybica skory przepisal na masc podaje nazwe BRENTACORT . stosujemy masc tydzien i to jeszcze gorzej wyglada plamka sie powiekszyla na 1,5 cm jest ona czerwona mokra wilgotna i pojawia sie strupek i ja to boli. miszkamy w danii .prosze o odp co to jest i co mam robic

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. Najprawdopodobniej leczenie zostanie zmodyfikowane.