Krostki na ciele po wyleczeniu świerzba

Moja cóeka miała świeżba we wrzesniu po 2 tyg sie z niego wyleczyła zeby nawilżyc jej ciało smarowałąm ja róznymi emulsjami, po 3 tyg na ciele pojawiły jej sie takie małe chrostki jakby grysik i były czerwone , były one na plecach udach , troche na klatce oraz pośladkach. smarowałam ja emulsja do skóry AZS i schodziło ale na drugi dzien popołudniu sie pojawiało spowrotem i to ja zawsze pod wieczór swędzi. powiedzcie co to moze byc i jak to wyleczyc. prosze o pomoc.

Witam!
Ciężko wypowiadać mi się na temat tego co to jest, kiedy zmian nie widzę.
Mogą to być potówki, podrażnienie lub kilka innych jednostek. W dermatologii podstawą jest obejrzenie zmian, a więc proponuję udać się do lekarza.
Pozdrawiam!