Krostki na dłoni i wargach sromowych oraz pośladkach

Moja10msc corka ma juz jakis miesiackrostki na dloni i na wargach sromowych zewnetrznych.do tego doszla dziaisj wysypka na pupie,jest marudna i rozdrazniona myslalam ze to na zabki bo zabkuje.Ostatnio miala2dni temperature i4dni brak apetytu.jest na 50centylu z waga ale od 3-4miesiecy przybiera ok150g na msc.czy moze miec pasozyty w kale?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być spowodowane alergią. Nie można wykluczyć pasożytniczego podłoża dolegliwości. Proszę udać się z córką na wizytę do specjalisty pediatry, który wdroży odpowiednie postępowanie.