Krostki na sromie. Co to może być?

Mam 20 lat i od około pół roku na moim sromie widzę białe krostki z których wydziela się niepachnąca wydzielina, nie bolą i nie swędzą. Bylam z tym problemem u ginekologa, lecz on stwierdził, że nic nie widzi i wszystko jest w porządku. Przepisał mi tabletki dopochwowe na upławy. Ja jednak myślę, że te krostki są czymś poważnym, gdyż kiedyś ich nie było. Stosunku nie uprawiałam 2 lata. Proszę o pomoc

Witam serdecznie.

Niestety bez badania lekarskiego nie da się odpowiedzieć na Pani pytanie z czym mamy do czynienia i zalecić odpowiedniego leczenia.
Przyczyną takch zmian mogą być infekcje wirusowe czy bakteryjne, ale może to być również podrażnienie - na przykład po depilacji.
Najlepiej udać się ponownie do ginekologa lub skorzystać z pomocy dermatologa.

Pozdrawiam.