Krostki na twarzy i wyschnięta skóra w 20. tygodniu ciąży

witam. Jestem w 20 tyg.ciąży.Mam problem z twarzą .Na ogół mam skórę tlustą ale miejscami suchą.Teraz bardzo mnie wysypuje na twarzy nie wiem czego juz mam używać by załagodzić,wokół ust i nosa mam skórę wyschniętą aż chropowatą.Bardzo proszę o pomoc i radę.Już nie mogę na siebie patrzeć przez to cały czas sie smucę i gnębi.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję wizytę u dermatologa, który dokładnie oceni zmiany na twarzy i dostosuje najlepsze leczenie.
Pozdrawiam