Krostki po wstawieniu implantów zębowych

Witam mam pytanie do dr .dermatologa a mianowicie, mieszkam na stale w usa i bedac w kraju na wstawieniu implantow zebowych po powrocie na buzi pojawiaja mi sie takie czerwone kroski w roznych miejscach raz mniej raz eiecej a na czole msm takie drobniutkie , czasami za uchem .bylem tutaj u dermstologa powiedzisl ze to rozycxka cxy to mozlowr zebym sie zarszil w samolocie ? Jak to wyleczyc dostalem masc zaczolem stosoeac.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nie ma powodów aby nie ufać lekarzowi, który miał możliwość zbadania. Proszę kontynuować zaleconą terapię. Po zakończeniu leczenia konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza.