Krostki podskórne po zabiegu mezoterapii igłowej

witam jestem kosmtyczka wykonałam bardzo duzo zabigów mezoterapi igłowej okolc oczu po dwóch ygodniach od zabiegu klijentka ma małe pozostałe krostki podskórne nie są zapalone ale widoczne zdażyło mi się ti pierwszy raz dodam że użyłam emla

Dla Pacjentów ku przestrodze KOSMETYCZKI nie wiedza co zrobić z powikłaniami.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka