Obolała twarz po mezoterapii igłowej

Witam w czoraj miałam zabieg mezoterapi igłowej na twarz i szyję ampułką z kwasem hialuronowym z krzemionką, twarz jest trochę zaczerwieniona i obolała ale jest ok, a na szyi mam czerwone bąble jak po ukąszeniu komara czy to jest normalne a jeśli tak to kiedy zejdzie.Pozdrawiam Iwona

Po zabiegu mezoterapii obrzęk i zaczerwienienie jest normalne. To, że na szyi jest bardziej widoczne, to tez normalne. Czas utrzymywania się objawów zależy od użytego preparatu. Jestem pewna, że lekarz, który wykonywał zabieg udzieli tej informacji. Pozdrawiam

Witam Pani Iwono wszystko po zabiegu jest normalnym objawem.Kwas hialuronowy po zabiegu chłonie wodę, rozmieszcz się pod skórą, po 3-4 dniach od zabiegu powinno być już lepiej.Po zabiegu proszę postępować, tak jak lekarz zalecił;).